Laenud

Laenukalkulaator

Valige soovitud laenusumma

Valige soovitud periood

Laenusumma

Periood

kuud

Intress

12%

Krediidikulukuse määr

12%

Esimene tagasimakse alates: 40.80
alates

Tutvu maksegraafikuga Astu liikmeks

Hoiu-laenuühistu põhitegevus on hoiuste vastuvõtmine ja laenu andmine oma liikmetele.

Meie liikmetele on:

  • Laenuintress 10 - 17,40% aastas
  • Lepingutasu 1% laenusummalt, väikelaenude puhul 0 eurot
  • Laenusumma kuni 10 korda suurem tasutud osamaksust
  • Maksimaalne laenusumma 100 000 eurot
  • Laen hüpoteegi tagatisel kuni 10 aastat
  • Laen käenduse tagatisel kuni 1000 eurot
  • Kambja HLÜ arvutab intressi laenujäägilt mitte kogu laenusummalt. See tähendab, et intressimaksed vähenevad iga kuu, sest sinu laenujääk väheneb, seega mida kiiremini maksad laenu tagasi seda vähem pead maksma intresse

Mis on laenuraha hind?

Meie intress on 10 - 17,40% aastas. See tähendab, et kui laenad 1000 eurot, 1 aastaks, intressiga 17,40%, pead tagasi maksma 1094,25 eurot. Lisaks on vaja maksta lepingutasu, mis 1000-eurose väikelaenu puhul on 0 eurot. Näidatud tingimuste puhul on kulu laenuvõtmise juures ehk krediidi kulukuse määr 18,86%.

Sinu intressimaksed sõltuvad laenu tagasimaksetest. Mida kiiremini ja suuremas summas laenu tagasi maksad, seda väiksem on Sinu laenuvõtmise kulu. Ja ei mingeid lisatasusid – puhas kasu Sinule!

Meie laenuintress sõltub Eesti Panga poolt sätestatud keskmisest krediidi kulukuse määrast, mis avaldatakse kaks korda aastas.

Kui palju Sa laenu saad?

Meilt saad laenu 10 korda nii palju, kui suur oli Su osamaksu summa. Kui maksid sisse 100 eurot, saad laenu maksimaalselt 1000 eurot.

Mida on veel selleks vaja, et laenu saada?

Vaja on tagatist või käendust. Kuni 10-aastase tähtajaga laenu puhul võib tagatiseks olla näiteks kinnisvara, maa, mets. Sellele vormistame hüpoteegi.

Lühema tähtajaga laenude puhul, mille summa ei ületa 1000 eurot, piisab eraisiku käendusest. Käendus tähendab seda, et kui laenusaaja peaks ühistule võlgu jääma, kohustub käendaja laenu tasuma.


Laenulepingu üldtingimused


Laenutaotluse vorm

Laural on hea meel, et korteri remont sai lõpuks valmis. Oma kodu ikkagi! Uues valges köögis on hoopis värskem ja kergem tunne.

Laenu taotlemine Kambja Hoiu-laenuühistust on väga lihtne! Ja kuna Laura isa on ühistus juba pikaajaline hoiustaja, siis jäävad ka Laura tasutud intressid perekonda.