Blogi

Kinnisvara_flippimine_ja_selle_rahastamine.png
Kinnisvara flippimine, tuntud ka kui kinnisvara ostmine, renoveerimine ja müümine kasumi teenimiseks, on Eestis populaarsust koguv investeerimisstrateegia. Kambja Hoiu-laenuühistu flippimislaenuga saate oma kinnisvaraprojektid kiirelt ja edukalt ellu viia. Selles blogipostituses vaatleme, kuidas flippimisprotsess toimib ja kuidas Kambja Hoiu-laenuühistu flippimislaen teid aidata saab.
DALLE_2024-04-23_18.34.59_-_Create_an_illustration_in_a_flat_design_style_that_depicts_the_concept_of_children_saving_money._The_image_should_include_two_happy_children_putting_c.jpeg
Lastele raha kogumine on oluline samm nende tuleviku kindlustamiseks. Eestis on vanematel mitmeid võimalusi, kuidas seda teha, alates madalama riskiga hoiustest kuni kõrgema riski ja tootlusega aktsiainvesteeringuteni. Siin on ülevaade peamistest võimalustest:
isa_poeg_ratas.jpg
19.10.2022 möödub Kambja Hoiu-laenuühistul 30. majandustegevuse aasta. Teeme majandustegevusest lühi ülevaate seisuga 30.12.2015-31.12.2021.
Kus_hoida_kodu_ostu_sissemakset.png
On neid inimesi, kes eelistavad elupinda üürida, kui ka neid, kes unistavad oma kodu ostmisest. Selleks, et eluaset osta kasutatakse tihti pangalaenu. Kui lisatagatise kasutamise võimalus puudu, on vaja endal kokku koguda sissemakse. Tekibki küsimus, et kus koguda enda sissemakset.
Kambja-dets-blogi-300x300.png
Ärilaenu kasutatakse eelkõige investeeringutest või pikemaajaliste projektide finantseerimiseks ning harvematel juhtudel ajutise rahavajaduse katteks, nagu näiteks ajutine rahavoogude likviidsus. Ärilaen aitab käivitada ettevõtte tegevust või soetada ettevõtte tegevuseks vajalikku põhivara.
Kambja-Meelerahufond-BLOGI-300x300-02.png
Oleme alati püüelnud rohkem avatuse poole meie hoiu-laenuühistus ja sellepärast kirjutan põhjalikumalt ka meie 2020 1. poolasta laenuportfelli kohta.
ettevotlusega-alustamine-blogipost-300x300.png
Ettevõtlusega alustamine. Mida silmas pidada ning kuidas toimetada?
Kambja-feeb2-investeerimine-blogi-300x300png.png
Säästmine ja kogumine või hoopis investeerimine? Loe, millised on olulisemad erinevused.
Kambja-feeb2-investeerimine-blogi-300x300png.png
Investeerimisega alustamine. Kuidas investeerimiseks raha kõrvale panna? Millised on investeerimisega seotud kulud? Millised on erinevad võimalused investeerimiseks? Loe lähemalt.
Kambja-veeb2-blogi-300x300.png
Kortermajade renoveerimine ja remont. Laenud korteriühistule. Tutvu meie laenutingimustega ja uuri lisa.
Kambja-2jaan-blogisse-300x300.png
Pensioni kogumine. Kuidas vaadata kogunenud pensioni suurust?
Kambja-jaan-blogi-300x300.png
Laenu võtmine. Mida pead teadma, kui kaalud laenamist? Loe Kambja hoiu-laenuühistu nõuandeid.
Kambja-dets-blogi-300x300.png
Kuidas veenduda, et sinu raha ei kaota asjatult väärtust? Kuidas hoiustamine aitab vältida raha väärtuse langemist. Kambja Hoiu-laenuühistu selgitab, mis on inflatsioon.
Kambja-dets-intress-Blogi-300x300.png
Mis on intress? Mida pead selle kohta teadma? Kambja hoiu-laenuühistu selgitab, kuidas intress tekib ning millega arvestada tuleks.
Kambja-s22stunipid-blogi-1080x1080.png
Hiljuti rääkisime pere-eelarvest, mis on esimene samm sellel teel, et raha säästa. Ometi ei ole kulutuste kärpimine lihtsate killast ülesanne – seda isegi siis, kui omad täpset ülevaadet, kuhu su raha kulub.
Kambja-pere-eelarve-Blogisse-300x300.png
Eelarve koostamine on lihtne kuid väga tõhus viis oma rahaasjade kontrolli all hoidmiseks. Loe, kuidas oma pere eelarve paika panna.
Kambja-27-blogisse-300x300.png
Kambja Hoiu-laenuühistul täitub sellel kuul 27 tegevusaastat. Teeme selle puhul väikese ekskursi minevikku.
Kambja-Meelerahufond-BLOGI-300x300-02.png
Kas oled mõelnud, kuidas hakkama saada, kui su sissetulek mõneks ajaks kaob? Loe, kuidas meelerahufondi abil ootamatud majanduslikud raskused ületada.
Kambja-pensioni-IIsammas-illustratsionni-DEMO_1.png
Otsustades ise oma pensionit kasvatada, on mõistlik teha igas kuus kasvõi väikesi investeeringuid. Kambja Hoiu-laenuühistus puuduvad haldus- ja kontohooldustasud ning igakuised juurdemaksed on tasuta.
kambja_hoiu-laenuyhistu_02_comp.jpg
Käendus on käendaja poolt antud tagatis. Käendaja võtab endale kohustuse vastutada käendatava isiku poolt võetud laenu eest.
Kambja-jaan-blogi-300x300.png
Hüpoteek on kinnisasja pant. Kui ostad kodu laenuga, tahab hoiu-laenuühistu laenule tagatist ning selleks seatakse üldjuhul laenuga ostetavale kinnisasjale hüpoteek.
Kambja-2jaan-blogisse-300x300.png
Uue aasta alguses on inimestel kombeks lubadusi anda. Üks uusaastalubadustest võiks olla ka oma rahaasjade parem korraldamine, et 2019. aasta tuleks majanduslikult edukam kui mullune.
Kambja-s22stunipid-blogi-1080x1080.png
Eesti Haigekassa poolt väljastatud ravikindlustuskaart on Euroopas reisides väga vajalik ja annab Euroopa Liidu piires õiguse saada koheselt vajaminevat arstiabi. Paraku ei pruugi kaardi olemasolu välismaal õnnetusse sattudes hiiglaslikest arvetest päästa.
Kambja-dets-blogi-300x300.png
2018. aastal jätkus Eestis kiire hinnakasv. Euroala keskmisega võrreldes kasvasid Eestis hinnad kaks korda kiiremini – aastas keskmiselt 3,4%.
Kambja-jaan-blogi-300x300.png
Viis nippi, mis annavad tulevikus rahalise kindluse ka saja-aastasele. USA teadlaste tehtud uuring näitab, et praegused noored ja nende järglased võivad elada kauem kui sada aastat. Kuidas tagada nii pikaks eluks rahaline kindlus?
Kambja-27-blogisse-300x300.png
Endale sobiliku hoiustamisvõimaluse otsimisel tuleb valida hoiu-laenuühistu, mis ka põhjalikuma taustakontrolli järel on usaldusväärne.